کد خبر : 37
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰
اشتراک
X اشتراک خبر
فیسبوک گوگل تویتر
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای حزب الله: عربستان کشوری تروریستی است بسته هستند
211 views بازدید

حزب الله: عربستان کشوری تروریستی است

به گزارش مشرق، «سید ابراهیم امین السید» رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان، عربستان سعودی را کشوری تروریستی توصیف کرد. به گزارش وبگاه خبری «النشره»، السید با اشاره به سیاست‌ها و رویکرد عربستان سعودی در منطقه خاورمیانه گفت: عربستان سعودی از نظر دینی، کشوری تروریستی است. این کشور، تروریستی تکفیری است و در سیاست و رسانه و همچنین در همه جنگ‌هایی که در آنها شرکت […]

به گزارش مشرق، «سید ابراهیم امین السید» رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان، عربستان سعودی را کشوری تروریستی توصیف کرد.

به گزارش وبگاه خبری «النشره»، السید با اشاره به سیاست‌ها و رویکرد عربستان سعودی در منطقه خاورمیانه گفت: عربستان سعودی از نظر دینی، کشوری تروریستی است. این کشور، تروریستی تکفیری است و در سیاست و رسانه و همچنین در همه جنگ‌هایی که در آنها شرکت می‌کند، نیز کشوری تروریستی است.

رئیس شورای سیاسی حزب الله یادآور شد که عربستان سعودی هر گونه رویارویی با آن را «شرک و کفر» می‌داند.

وی که در مراسمی در شهر «النبطیه» سخن می‌گفت، رویکرد و سیاست آل سعود را رو به فروپاشی و سرنگونی خواند و تاکید کرد که «به یاری خداوند مرحله فروپاشی (آل سعود) نزدیک خواهد بود».

اخیرا سفیر عربستان سعودی در مسکو اعلام کرده است که حزب‌الله گروهی تروریستی است و چند فرد و شرکت مرتبط با حزب‌الله را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده، همچنانکه امارات به تبعیت از ریاض، مدعی شده که مقدمه نابودی داعش، نابودی حزب‌الله و نیروی بسیج مردمی (الحشد الشعبی) در عراق است.

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات